Firma to nie właściciele, nie budynki, ani nawet nie kapitał. To zespół ludzi, którzy chcą współpracować i tworzyć coś razem. Jako mała firma, nie zaoferujemy tego, co bank albo wielka firma doradcza, ale dajemy coś unikatowego - prawdziwą pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin, w domu, bez stresu, w miłej atmosferze, za uczciwe wynagrodzenie, a przy tym możliwość rozwoju i samorealizacji. Chcemy być najlepsi i szukamy najlepszych, ale stawiamy przede wszystkim na prawdziwą chęć uczenia się i współpracy, mniej ważne są formalne kwalifkacje czy doświadczenie.

Wybrane projekty

Obecnie poszukujemy osób do zdalnej współpracy (telepracy), na stanowiska:

Asystent(ka) d/s rekrutacji
(telepraca, cały kraj, płatny staż)

Szukamy osoby, która pomoże nam przy prowadzeniu rekrutacji. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.: układanie ogłoszeń rekrutacyjnych, publikowanie ich w portalach internetowych, ocena nadesłanych zgłoszeń, dalsze kontakty z Kandydatami, przeprowadzanie wstępnych rozmów. Praca nieregularna, oparta na projektach - zwykle 3-5 rekrutacji w roku. Idealne zajęcie dodatkowe dla studenta/studentki kierunku związanego z HR - można połączyć teorię z praktyką, zdobyć pierwsze doświadczenia i dorobić do studiów. Może to być też wstęp do stałej i szerszej współpracy, jeśli będzie satysfakcjonująca dla obu Stron. Wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową lub umowę o dzieło. Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres praca(at)akmeo(kropka)pl wraz z krótkim opisem, dlaczego chcą wykonywać tę pracę, jakie mają ku temu kwalifikacje oraz jaką ilością godzin dysponują i będą dysponować w kolejnych miesiącach (lata 2014-2015). W tytule e-maila proszę o wpisanie frazy "Asystent HR". Odpowiemy wybranym Kandydatom.

Asystent(ka)/Researcher w dziale prawno-księgowym
(telepraca, cały kraj, płatny staż)

Szukamy osoby, która pomoże nam w wykonywaniu researchów i różnych zadań związanych z księgowością i/lub prawem. Przykładami zadań jest tzw. "prasówka", czyli wybieranie z dostarczonych czasopism artykułów na interesujące nas tematy, research internetowy, czyli np. szukanie firm, które świadczą określone usługi, szukanie informacji na określony temat (np. dotyczących przepisów w jakimś zakresie) itp. Pracę można wykonywać w dowolnych godzinach, w domu, przez internet - współpraca może zająć średnio 0,5-2 godziny dziennie, czasem mniej, czasem więcej. Jest to idealna praca dla studenta/studentki rachunkowości, prawa lub pokrewnego kierunku, który/a chce zdobyć doświadczenie. Może to być też wstęp do stałej i szerszej współpracy, jeśli będzie satysfakcjonująca dla obu Stron. Wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową lub umowę o dzieło. Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres praca(at)akmeo(kropka)pl wraz z krótkim opisem, dlaczego chcą wykonywać tę pracę, jakie mają ku temu kwalifikacje oraz jaką ilością godzin dysponują i będą dysponować w kolejnych miesiącach (lata 2014-2015). W tytule e-maila proszę o wpisanie frazy "Asystent prawo-księgowość". Odpowiemy wybranym Kandydatom.